Nenásilný způsob, jak změnit stravovací návyky, přizpůsobit jídelníček potřebám. Nutriční poradkyně je velice vstřícná a příjemná.
Helena
Přátelské, velmi profesionální...
Eliška
Celkově skvělý pocit, profesionální přístup paní Martiny Váňové.
Bohuslava
Pani Váňová je skvelý odborník, poradila mi, povzbudila ma, utvrdila v niektorých už zavedených trendoch v mojom stravovaní, veľmi sústredene a pozorne sa venovala mojej anamnéze a rozboru jedálničku ... Musím len a len pochváliť 🙂
Mária
Profesionální a zároveň velmi lidský přístup
Petr
Vše bylo skvělé ,paní magistra byla velice příjemná, vše řádně vysvětlila a poučila ,všem doporučuji
Josef
Příjemné prostředí, vše postupně srozumitelně vysvětleno
Renáta
Jsem velmi spokojená, paní Mgr. Váňová byla moc příjemná. Určitě měření doporučuji, pro mě bylo přínosem.
Simona
Z Vašich služeb jsem nadšená! Nutriční poradnu jsem navštívila ze zvědavosti, jelikož se zajímám o zdravý životní styl, a chtěla jsem zjistit, jak na tom jsem co se týče jezení. To, jakým způsobem jste mi všechno vysvětlila, jak trpělivě jste se mnou pracovala, Váš přístup a zjištění, jakou práci jste si dala s vypracováním mého rámcového jídelníčku, mě přesvědčilo, že jsem ve správných rukách. A nejen to - namotivovala jste mě natolik, že jsem upravila svůj jídelníček, a začala s opravdovým zájmem přemýšlet nad tím, co jím. Jsem Vám moc vděčná, že jste mi ukázala směr a že svoji práci děláte přesně takovým způsobem, jakým ji děláte! Jen díky Vám jsem pochopila, jak správně číst složení potravin, a co si mám hlídat. A že se za tak krátkou dobu dostavily i výsledky, to byl bonus k tomu! Ze srdce ještě jednou moc děkuji.
K.R.
Byla jsem s Vašimi službami velmi spokojená. Velmi příjemný přístup, skvěle vysvětlené, orientační jídelníček pěkně zpracovaný. Nenutíte žádné výrobky na hubnutí ani žádné přípravky. Prostředí taky příjemné.
J.P.
...Jsem velmi spokojená. Je to nejpříjemnější návštěva zdravotníka, kterou běžně absolvuji 🙂 Máte mou plnou důvěru. Jídelníček je sestaven tak, že nemám pocit hladu a přesto se "něco děje" 🙂 Vlastně nadšená jsem byla i teď po létě, které teda bylo gastronomicky pestré a rozhodně to nebylo jen tím správným způsobem, že jsem váhu jakštakš udržela, takže evidentně jsem se vložila do správných rukou 🙂 Jen já bych měla více zabrat a být důslednější 🙂 Jinak ordinace je krásná, dobře dostupná, vše vysvětlujete srozumitelně a ochotně. Prostě je to u Vás fajn 🙂
K.T.
Nemám možnost srovnání, protože jste moje první výživová poradkyně v životě. Velmi si však cením Vašeho odborného vedení, osobního přístupu a vaší snaze pomoci zvládnout pro mě těžkou situaci s hmotností.
M.P.